Zakres naszej oferty

Galanteria i dodatki na miarę Twoich potrzeb.

Mając na uwadze potrzebę elastyczności biznesowej, naszą ofertę przygotowujemy indywidualnie na życzenie klienta. Swoim zasięgiem obejmuje ona zarówno sektor instytucjonalny, komercyjny, eksportowy i prywatny.

Dokładamy wszelkich starań aby proponowane przez nas produkty spełniały oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. Dlatego dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół na etapie produkcji. Starannie selekcjonujemy materiały, wybieramy najlepsze okucia i dodatki. Wszystko po to by uzyskać dla Państwa efekt w postaci solidnego produktu, trwałego i atrakcyjnego cenowo.

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu dlatego każdy nasz produkt skórzany opatrzony zostaje wytłoczonym znakiem „Genuino Leather”, natomiast opakowania zawierają opisy w czterech wersjach językowych: polskim, angielskim, niemieckim oraz czeskim.

Klientów z całej Polski zachęcamy do dokonywania zakupów za pośrednictwem Internetu: sklep internetowy www.bellugio.pl oraz hurtownia internetowa www.hurtownia.zbroja.pl, które są do Państwa dyspozycji 24 godziny/dobę. Zapraszamy również do odwiedzin naszych salonów firmowych (Wrocław Fashion Outlet), punktów hurtowych (GD Distribution Center – Wólka Kosowska, Centrum Targowe Ptak – Rzgów k. Łodzi) oraz głównej siedziby firmy zlokalizowanej we Wrocławiu, przy ul. Prądzyńskiego 45A.

Poniżej prezentujemy Państwu nasze marki oraz przedstawiamy co oferują:

Marka Bellugio - portfele, teczki, torby meskie i torebki damskie
Marka Bellugio – portfele, teczki, torby męskie i torebki damskie
Bellugio
Marka Bellugio oferuje portfele damskie i męskie ze skóry naturalnej, torby męskie i torebki damskie, teczki biznesowe, saszetki skórzane i materiałowe, walizki z ABS i materiałowe, torby podróżne oraz szeroką gamę drobnych dodatków t.j.: wizytowniki, czy etui na klucze.

Marka Ellini - portfele meskie i damskie
Marka Ellini – portfele męskie i damskie
Ellini
Marka Ellini to przede wszystkim wysokiej jakości portfele męskie i damskie wykonane z najlepszych gatunków skór naturalnych.

Marka Sanchez - portfele, torby meskie i torebki damskie
Marka Sanchez – torby męskie i torebki damskie
Sanchez Casual
Marka Sanchez Casual znana jest przede wszystkim z bestsellerowych toreb męskich z nylonu i damskich toreb zakupowych. Dodatkowo marka ta oferuje lekkie plecaki z nylonu i microfibry oraz saszetki i torby podróżne.

Marka Wild Tiger - portfele meskie i damskie, teczki i saszetki, torby meskie i torebki damskie
Marka Wild Tiger – portfele męskie i damskie, teczki i saszetki, torby męskie i torebki damskie
Wild Tiger
Marka Wild Tiger oferuje portfele męskie i damskie ze skóry nabukowej, teczki i saszetki skórzane oraz torby męskie i torebki damskie ze skóry.

Marka Vimax - portfele damskie i męskie, torby meskie
Marka Vimax – portfele damskie i męskie, torby męskie
Vimax
Marka Vimax to przede wszystkim portfele damskie i męskie z materiału PU, torby męskie z nylonu, a także małe etui skórzane i wizytowniki.