Zakres naszej oferty

Oferta szyta na miarę Twoich potrzeb.

Mając na uwadze potrzebę elastyczności biznesowej, naszą ofertę przygotowujemy indywidualnie na życzenie klienta. Swoim zasięgiem obejmuje ona zarówno sektor instytucjonalny, komercyjny, eksportowy i prywatny.

Dokładamy wszelkich starań aby proponowane przez nas produkty spełniały oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. Dlatego dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół na etapie produkcji. Starannie selekcjonujemy materiały, wybieramy najlepsze okucia i dodatki. Wszystko po to by uzyskać dla Państwa efekt w postaci solidnego produktu, trwałego i atrakcyjnego cenowo.

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu dlatego każdy nasz produkt skórzany opatrzony zostaje wytłoczonym znakiem „Genuino Leather”, natomiast opakowania zawierają opisy w czterech wersjach językowych: polskim, angielskim, niemieckim oraz czeskim.

Klientów z całej Polski zachęcamy do dokonywania zakupów za pośrednictwem Internetu: sklep internetowy www.bellugio.pl oraz hurtownia internetowa www.e-hurtownia.zbroja.pl, które są do Państwa dyspozycji 24 godziny/dobę. Zapraszamy również do odwiedzin naszych salonów firmowych (Wrocław Fashion Outlet), punktów hurtowych (GD Distribution Center – Wólka Kosowska, Centrum Targowe Ptak – Rzgów k. Łodzi) oraz głównej siedziby firmy zlokalizowanej we Wrocławiu, przy ul. Prądzyńskiego 45A.

Poniżej prezentujemy Państwu nasze marki oraz przedstawiamy co oferują:

Marka Bellugio - portfele, teczki, torby meskie i torebki damskie
Marka Bellugio – portfele, teczki, torby męskie i torebki damskie
Bellugio
Marka Bellugio oferuje portfele damskie i męskie ze skóry naturalnej, torby męskie i torebki damskie, teczki biznesowe, saszetki skórzane i materiałowe, walizki z ABS i materiałowe, torby podróżne oraz szeroką gamę drobnych dodatków t.j.: wizytowniki, czy etui na klucze.

Marka Ellini - portfele meskie i damskie
Marka Ellini – portfele męskie i damskie
Ellini
Marka Ellini to przede wszystkim wysokiej jakości portfele męskie i damskie wykonane z najlepszych gatunków skór naturalnych.

Marka Sanchez - portfele, torby meskie i torebki damskie
Marka Sanchez – torby męskie i torebki damskie
Sanchez Casual
Marka Sanchez Casual znana jest przede wszystkim z bestsellerowych toreb męskich z nylonu i damskich toreb zakupowych. Dodatkowo marka ta oferuje lekkie plecaki z nylonu i microfibry oraz saszetki i torby podróżne.

Marka Wild Tiger - portfele meskie i damskie, teczki i saszetki, torby meskie i torebki damskie
Marka Wild Tiger – portfele męskie i damskie, teczki i saszetki, torby męskie i torebki damskie
Wild Tiger
Marka Wild Tiger oferuje portfele męskie i damskie ze skóry nabukowej, teczki i saszetki skórzane oraz torby męskie i torebki damskie ze skóry.

Marka Vimax - portfele damskie i męskie, torby meskie
Marka Vimax – portfele damskie i męskie, torby męskie
Vimax
Marka Vimax to przede wszystkim portfele damskie i męskie z materiału PU, torby męskie z nylonu, a także małe etui skórzane i wizytowniki.